Nasza oferta

Masaż

Masaż klasyczny, relaksacyjny z olejkami - aromaterapia, gorącą czekoladą, gorącymi kamieniami (60 min)

Masaż leczniczy kręgosłupa, całego ciała (60 min)

Ćwiczenia rehabilitacyjne (90 min)

Masaż bańką chińską, odchudzający, polinezyjski (60 min)

 

 

Japoński rytuał masażu twarzy (nowość!)

Japoński masaż twarzy to alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej. Japońska technika masażu twarzy zapewnia widoczne i długotrwałe efekty, jakie trudno uzyskać za pomocą innych metod. Jest całkowicie naturalną i nieinwazyjną formą liftingu i odmłodzenia twarzy. Wpływa pozytywnie nie tylko na poprawę wyglądu skóry, lecz także na dobre samopoczucie i pozbycie się  stresu. (60 min)


Masaż stemplami ziołowymi

Mieszanka leczniczych ziół zawijana w bawełniany materiał, podgrzewana i aplikowana na ciało poprzez masaż. Masaż stemplami ziołowymi uśmierza ból, napięcie mięśni, usuwa toksyny i pobudza organizm do regeneracji i odbudowy komórkowej. Połączenie przyjemnego masażu z aromaterapią i terapią termiczną sprawia, że ciało i umysł są zrelaksowane i odprężone. (60 min)

Masaż bambusami

Masaż bambusem to zabieg działający odprężająco i stymulująco na cały organizm. Pałeczki bambusa uciskają i rozmasowuja mięśnie, dzięki czemu długotrwale poprawiają krążenie, Masaż działa także przeciwobrzękowo, wpływa na modelowanie sylwetki i redukuje cellulit. (60 min)


Dermomasaż 

Połączenie masażu mechanicznego z podciśnieniem. Zabieg polega na odciągnieciu i jednoczesnym zassaniu fałdy skóry, która jest dodatkowo rozmasowywana ruchomymi rolkami. Często nazywany lipomasażem. Dermomasaż jest w pełni bezpiecznym i nieinwazyjnym zabiegiem poprawiającym niedoskonałosci ciała i samopoczucie.

Efekty po serii zabiegów : zmniejszenie widoczności cellulitu, ujędrnienie oraz wygładzenie skóry, modelowanie sylwetki, zwiększona produkcja kolagenu i elastyny, pobudzenie krążenia, łagodzenie bólu, wspomaganie leczenie blizn, oparzeń i obrzęków, terapia uszkodzeń mięśni, ścięgien i więzadeł, bóle kręgosłupa, normalizacja napięcia mięśniowego, terapia przeciwstarzeniowa, zabieg relaksacyjny, odnowa biologiczna po wysiłku, modelowanie twarzy i ciała, redukcja zmarszczek

Przeciwwskazania: stany zapalne skóry, uszkodzenia mechaniczne skóry, choroba nowotworowa, skłonność do krwawień, ciąża, popękane naczynka, niewydolność krążenia, gorączka, osłabienie organizmu, zaawansowane nadciśnienie tętnicze (wymagana jest zgoda lekarza), rumień słoneczny, trądzik zapalny, bielactwo, botox wstrzyknięty w ciągu ostatnich 4 miesięcy

Czas trwania zabiegów: 20-40 min
Minimalna ilość dla porządnych efektów: 10-20 zabiegów
Częstotliwość zabiegów: 2-3 razy w tygodniu, następnie 1-2 razy w miesiącu dla podtrzymania efektów