Nasza oferta

Masaż

W naszej Klinice oferujemy Państwu bogatą ofertę masaży relaksacyjnych i leczniczych.

Masaż klasyczny (60min)

Masaż relaksacyjny (60min)

Masaż aromaterapeutyczny (60min)

Masaż gorącą czekoladą (60min)

Masaż gorącymi kamieniami (60min)

Masaż leczniczy (60min)

Masaż kręgosłupa (60min)

Masaż całego ciała (60min)

Masaż bańką chińską (60min)

Masaż odchudzający (60min)

Masaż polinezyjski (60 min)


Ćwiczenia rehabilitacyjne (90min)


NOWOŚĆ!

Japoński rytuał masażu twarzy (60min)

Japoński rytuał masażu twarzy to naturalna i bezinwazyjna alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej. Japońska technika masażu twarzy zapewnia widoczne i długotrwałe efekty, dzięki połączeniu tradycyjnych technik masażu z drenażem limfatycznym i akupresurą. Po zabiegu skóra jest gładka i ujędrniona, a zmarszczki mimiczne zostają zniwelowane. Masaż działa także odprężająco i relaksacyjnie, pozytywnie wpływa na samopoczucie i pozwala zniwelować poziom stresu.


Tajski masaż stemplami ziołowymi(60 min)

Masaż stemplami ziołowymi to połączenie terapii termicznej, aromaterapi i akupresury. Podczas zabiegu mieszankę leczniczych ziół zawija się w bawełniany materiał, podgrzewa i aplikuje na ciało.  Masaż stemplami uśmierza ból, napięcie mięśni, usuwa toksyny i pobudza odbudowę komórkową. Masaż polecany jest szczególnie osobom borykającym sie z infekcjami i obniżoną odporonością, ponieważ świetnie rozgrzewa i regeneruje ciało. Tajski masaż stemplami to idealne połączenie odprężającego masażu z kojącymi zapachami i terapią termiczną, które sprawi, że ciało i umysł będą zrelaksowane i odprężone. 


Masaż bambusami

Masaż bambusem to zabieg działający odprężająco i stymulująco na cały organizm. Pałeczki bambusa uciskają i rozmasowuja mięśnie, dzięki czemu długotrwale poprawiają krążenie, Masaż działa także przeciwobrzękowo, wpływa na modelowanie sylwetki i redukuje cellulit. (60 min)


Dermomasaż 

Połączenie masażu mechanicznego z podciśnieniem. Zabieg polega na odciągnieciu i jednoczesnym zassaniu fałdy skóry, która jest dodatkowo rozmasowywana ruchomymi rolkami. Często nazywany lipomasażem. Dermomasaż jest w pełni bezpiecznym i nieinwazyjnym zabiegiem poprawiającym niedoskonałosci ciała i samopoczucie.

Efekty po serii zabiegów : zmniejszenie widoczności cellulitu, ujędrnienie oraz wygładzenie skóry, modelowanie sylwetki, zwiększona produkcja kolagenu i elastyny, pobudzenie krążenia, łagodzenie bólu, wspomaganie leczenie blizn, oparzeń i obrzęków, terapia uszkodzeń mięśni, ścięgien i więzadeł, bóle kręgosłupa, normalizacja napięcia mięśniowego, terapia przeciwstarzeniowa, zabieg relaksacyjny, odnowa biologiczna po wysiłku, modelowanie twarzy i ciała, redukcja zmarszczek

Przeciwwskazania: stany zapalne skóry, uszkodzenia mechaniczne skóry, choroba nowotworowa, skłonność do krwawień, ciąża, popękane naczynka, niewydolność krążenia, gorączka, osłabienie organizmu, zaawansowane nadciśnienie tętnicze (wymagana jest zgoda lekarza), rumień słoneczny, trądzik zapalny, bielactwo, botox wstrzyknięty w ciągu ostatnich 4 miesięcy

Czas trwania zabiegów: 20-40 min
Minimalna ilość dla porządnych efektów: 10-20 zabiegów
Częstotliwość zabiegów: 2-3 razy w tygodniu, następnie 1-2 razy w miesiącu dla podtrzymania efektów