Nasza oferta

Medycyna estetyczna

Wypełniacze HA

Princess Filler (to sterylny, ulegający biodegradacji wypełniacz zmarszczek na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego. Jego elastyczność zapewnia długotrwały i naturalny efekt).

Princess Volume (z powodzeniem stosowany jest do zabiegów, które niwelują głębokie zmarszczki, fałdy oraz bruzdy. Dzięki wysokiemu stężeniu usieciowanego kwasu hialuronowego, skutecznie wypełnia zmarszczki, zwiększając objętość skóry. Jest bardzo elastyczny, dzięki czemu daje możliwość właściwego jej modelowania. Może być stosowany zarówno do zwiększenia objętości ust).

Stylage M (przeznaczony jest do powiększania ust i podnoszenia ich kącików, a także do korekcji zmarszczek i bruzd. Efekty są natychmiastowe i utrzymują się nawet przez kilka miesięcy. Naturalny, pozbawiony sztuczności efekt).


Rewitalizacja

Restylane Skinboosters Vital (to nowa klasa kwasu hialuronowego, gwarantującego właściwy poziom nawodnienia skóry, jej elastyczność i napięcie, jednocześnie zapewniając świeżość i witalność. Pobudzenie do produkcji kolagenu przyczynia się do widocznej redukcji bruzd i zmarszczek w obrębie starzejącej się skóry. Można dzięki niemu łatwo zwalczyć efekt wieloletniego działania słońca i naprawić zwiotczenie).

Wskazania: nawilżenie skóry suchej, odświeżenie i odmłodzenie, rewitalizacja dla każdego rodzaju skóry, zwiększenie napięcia skóry tłustej, w przypadku dojrzałej, cieńszej skóry wymagającej dyskretnego efektu odmłodzenia.